500 людей долучилися до програми «Скринінг 40+» у КНП «ЦПМСД «Центральний».
І це лише за 2 місяці.
Ми поступово розширюємо доступ до профілактичних оглядів – у нашому закладі вже працює 4 кабінети скринінгу. Робота лабораторного відділення організована так, що пацієнти можуть пройти повне обстеження за один день.
Попит на програму стабільно зростає, що ще раз підтверджує: люди все більш усвідомлено ставляться до свого здоров’я та важливості профілактики.
Скринінг також пройшли директор КНП «ЦПМСД «Центральний» Олена Гандзюк та завідувачі амбулаторій – Світлана Петрівна Бойчук, Вікторія Яківна Димитращук, Лариса Миколаївна Грицутa, Олександр Олександрович Міщук – підтримавши важливу державну ініціативу власним прикладом.
Важливо пам’ятати: багато захворювань тривалий час можуть не мати симптомів, тому профілактика – найкращий спосіб вчасно подбати про себе.
Запис на «Скринінг 40+»:
+380 (067) 540-44-14
