У рамках Місяця обізнаності про ментальне здоров’я у КНП «ЦПМСД Центральний» для працівників закладу проводяться майстер-класи, присвячені роботі з тривожними пацієнтами.
Під час зустрічей учасники обговорюють способи підтримки пацієнтів, ефективну комунікацію, навички спокійного реагування та створення атмосфери довіри й безпеки.
Майстер-класи проводить Інна Романовська– завідувач амбулаторії ЗПСМ №5 та лікар-психолог, яка ділиться практичними підходами до комунікації з тривожними пацієнтами та створення підтримуючої атмосфери під час прийому.
Отримані знання учасники можуть одразу застосовувати у щоденній роботі, що робить медичну допомогу більш чуйною та ефективною для пацієнта.
Упродовж травня у КНП «ЦПМСД Центральний» триватимуть тематичні заходи, спрямовані на розвиток професійних навичок медичних працівників.


