4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
Сьогодні у КНП «ЦПМСД «Центральний» вшанували пам’ять маленьких українців, чиї життя обірвала війна.
Кожна дитина заслуговує на безпечне дитинство, мрії, навчання, радість і майбутнє. На жаль, війна забрала це право у тисяч українських дітей.
Світла пам’ять усім невинним жертвам.
