КНП «ЦПМСД «Центральний» розпочав системну роботу в колективах закладів освіти щодо активізації участі у державній програмі «Скринінг 40+».
Директор нашого закладу Олена Гандзюк разом із фахівцями центру провели інформаційну зустріч з викладачами Рівненського ліцею №2.
Під час спілкування фахівці центру розповіли про важливість регулярних обстежень, які допомагають виявити серцево-судинні захворювання, підвищений рівень цукру в крові, онкологічні хвороби та інші стани, що можуть тривалий час не мати виражених симптомів.
Зустріч відбулася у форматі відкритого діалогу. Присутні мали змогу ознайомитися з презентацією, у якій було детально описано порядок реєстрації, умови отримання спеціальної картки та використання коштів у межах програми.
Колектив ліцею дізнався:
- які обстеження входять до програми «Скринінг 40+»;
- хто може пройти профілактичні огляди;
- як записатися на обстеження до свого сімейного лікаря;
- чому раннє виявлення захворювань значно підвищує ефективність лікування.
Щиро дякуємо колективу Рівненський ліцей 2 за активність, відкритий діалог та зацікавленість, а директору Андрію Нагорному – за сприяння в організації зустрічі.

