Працівники КНП «ЦПМСД «Центральний» взяли участь у тренінгу в межах Українсько-швейцарський проєкт Діємо для здоров‘я, присвяченому проєктному менеджменту та грантовій діяльності.
Учасники ознайомилися з основами підготовки грантових заявок, пошуку грантових можливостей, планування бюджету, реалізації проєктів та підготовки звітності.
Практичні завдання дали змогу не лише отримати нові знання, а й одразу застосувати їх під час роботи над власними проєктними ідеями. Їхнє впровадження відкриє нові можливості для розвитку закладу та покращення надання медичних послуг.
Щиро дякуємо спікерам Миколі Орлову та Марії Орловій за змістовний тренінг, професійний підхід, практичні поради та цінний досвід.
Переконані, що здобутий досвід стане основою для реалізації нових проєктів і подальшого розвитку закладу.

